Flamenco Project - Kwartet Sonos

FLAMENCO PROJECT - To nowe przedsięwzięcie muzyczne Sonos Kwartetu i Grzegorza Skiby - gitarzysty, który od lat swoje muzyczne zainteresowania kieruje w stronę muzyki flamenco.

RYTMY, KTÓRE INSPIRUJĄ – Flamenco to muzyka niezwykle energetyczna, przepełniona emocjami i radością życia. Te słoneczne rytmy hiszpańskie mają moc zarażania słuchaczy dobrą energią.

WYKONANIE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE - Grzegorz Skiba to wielokrotnie nagradzany na konkursach gitarzysta, wykładający przedmiot "Podstawy Flamenco" w Akademii Muzycznej w Katowicach.

Sonos Kwartet to doświadczeni muzycy wywodzący się z uznanej w Polsce i Europie Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy Aukso.

WSPÓŁPRACA Z NAJLEPSZYMI – zaproszenie do projektu przyjął Krzysztof Nowakowski, grający na instrumentach perkusyjnych (cajon, bongosy), który stale współpracuje z akordeonistą Marcinem Wyrostkiem.

PROFESJONALNE ARANŻACJE – to dzieło Piotra Steczka - skrzypka, który podobnie jak członkowie Sonos Kwartetu, na co dzień jest muzykiem orkiestry Aukso, ale również kompozytorem i aranżerem.

Zapraszamy na Flamenco Project - pełne życia, energii i namiętności utwory flamenco na gitarę, kwartet i instrumenty perkusyjne.

Sonos Kwartet - Kwartet smyczkowy, muzyka klasyczna

Małgorzata Hlawsa / flet
Marta Huget-Skiba / skrzypce
Anna Grzybała / altówka
Joanna Urbańska-Mikszta / wiolonczela

2022 © SONOS Kwartet. Wszelkie prawa zastrzeżone | Wykonanie: fdgstudio.net